KALENDÁŘ KONCERTŮ / UPCOMING EVENTS


  • 15. 09. 2015 - 19:00: Základní umělecká škola, Dvořákova 367, Nejdek, CZ
  • 22. 09. 2015 - 19:00: Vrchlického divadlo, Louny, CZ
  • 24. 09. 2015 - 19:00: Městské divadlo, Mnichovo Hradiště, CZ
  • 07. 10. 2015 - 19:00: Sál ZUŠ, Hudební 308, Žacléř, CZ  
  • 11. 11. 2015 - 18:00: Večer krásy, Afi Palace, Pardubice, CZ  
  • 21. 11. 2015 - 09:30: AEC Conference, Praha
  • 13. 01. 2016 - 19:00: Zámek, Šluknov, CZ
  • 16. 02. 2016 - 19:30: Divadlo, Klatovy, CZ
  • 18. 02. 2016 - 19:30: Kulturné dům, Bystřice nad Pernštejnem, CZ
  • 29. 02. 2016 - 19:00: Novopacké sklepy, Nová Paka, CZ
  • 03. 03. 2016 - 19:00: Slavnostní aula Gymnázia Dr. Pekaře, Mladá Boleslav, CZ
  • 04. 05. 2016 - 19:00: Beránek Náchod, Masarykovo náměstí č. 74, Náchod, CZ
  • 12. 05. 2016 - 19:00: Sál NPÚ - Lannerův dům, Hradecká 6, Telč, CZ
  • 18. 05. 2016 - 19:30: Městské kulturní středisko, 17. listopadu 214, Říčany, CZ
  • 27. 05. 2016 - 18:00: Koncert pro Nepál, Evangelický kostel v Kobylisích, Praha, CZ
  • 16. 06. 2016 - 19:30: Aula JAMU, Brno, CZ
  • 31. 07. 2016 - 19:30: Kostel Nejsvětější Trojice Horní Jelení, Slavnostní zahájení Českého hudebního tábora mládeže, CZ
  • 15. 10. 2016 - 18:00: Zámek, Pardubice, CZ
  • 22. 10. 2016 - 19:00: Synagoga Úštěk, Lípa Musica, CZ
  • 26. 09. 2017 - 19:30: ZUŠ Kuřim (ulice Zahradní)
  • 10. 10. 2017 - 20:00: Praha, soukromá akce

  NAŠE NAHRÁVKY / OUR RECORDINGS

Naše nahrávky můžete slyšet a vidět / Please, check our recordings at:

SoundCloud

YouTube


PROGRAMY KONCERTŮ / CONCERT PROGRAMS 

 Zapomenuté perly Čech a Moravy / Forgotten Bohemian Pearls

Friedrich Wilhelm Heinrich Benda (1745–1814)
Antonín Tadeáš Jan Nepomuk Stamic / Anton Thadäus Johann Nepomuk Stamitz (1750/1754–1798/1809)
Josef Antonín Štěpán / Joseph Anton Steffan (1726–1797)
Jiří Čart / Georg Czarth (1708–c.1778)
Václav Vodička / Wencel Wodiczka (c.1712–1774)
Jiří Antonín Benda / Georg Anton Benda (1722–1795) 

-------------------------------------------------

Vladař a jeho flétna / The Court Where the Flute Rules 

Johann Joachim Quantz (1697–1773)
Johann George Tromlitz (1725–1805)
Johann Sebastian Bach (1689–1755)
Carl Philipp Emanuel Bach (1714–1788)
Jiří Čart / Georg Czarth (1708–1778?)
František Benda / Franz Benda (1709–1786) 

-------------------------------------------------

Renesance moderního umění / Renaissance: Transition to the Modern Art

Dario Castello (1590–c.1658)
William Byrd (c.1539/40 or 1543–1623)
Jacob van Eyck (c.1590-1657)
Giovanni Battista Fontana (c.1580/89–c.1630)
Girolamo Frescobaldi (1583–1643)
Giovanni Paolo Cima (c.1570–1622)
Bohuslav Martinů (1890–1959)
Lukáš Sommer (b.1984)
Günter Habicht (b.1916) 

-------------------------------------------------

Francie a Itálie pod taktovkou virtuózů / French and Italian Virtuosi

Jacques-Martin Hotteterre (1674–1763)
Antoine Forqueray (1671–1745)
Joseph Bodin de Boismortier (1689–1755)
Carlo Zuccarini/Zuccari (1704–1792)
Domenico Scarlatti (1685–1750)
Antonio Vivaldi (1678–1741)
Ancangelo Corelli (1653–1713) 

 

 Pro Arte Bohemica © Martina Křečková

 

 

inPage - websites, domain a webhosting easily.